احسان کمپرسور

بلوک هواساز فینی mk103

بلوک هواساز فینی mk103

برند فینی (Fini) یکی از برندهای معتبر و محبوب در زمینه تولید کمپرسور باد و بلوک هواساز است. این برند با داشتن بیش از 20 سال سابقه در این صنعت، کیفیت و قابلیت های بالایی در محصولات خود به نمایش گذاشته است. محصولات برند فینی شامل انواع هواسازها، کمپرسورهای باد و دیگر لوازم صنعتی و خودرویی است.

این دستگاه دارای دو سیلندر تک مرحله ای ارائه می‌شود. با یک مرحله فشاربندی، قادر به تولید حجم هوای 387 لیتر در دقیقه با فشار کاری 10 بار می‌باشد.

این نوع هواساز کمپرسور پیستونی برای مصارف صنعتی و ساختمانی مناسب است و به دلیل کیفیت و عملکرد بالا، در مخازن با حجم 80، 100، 150، 200 و 250 و 350 لیتری استفاده می‌گردد.

این بلوک هواساز کمپرسور پیستونی  با داشتن موتور قوی، قادر است تا هوا را تا فشار 10 بار فشرده کند و همچنین با داشتن فیلتر هوا، از سایش و خراب شدن اجزای داخلی دستگاه جلوگیری می‌کند. فیاک AB525 دارای پوسته ای ضد زنگ است و با بسته بندی محکم به صورت آماده برای نصب به دست مشتری می‌رسد. 

قدرت موتور مورد نیاز این مدل بلوک هواساز 3 اسب بخار می باشد.

واحد هواساز کمپرسور باد  فینی mk103 یکی از محصولات این برند می باشد که به عنوان دستگاهی قدرتمند، قابل حمل و بسیار کارآمد در بازار موجود است. توانایی کارکرد در دمای بالا یا پایین، از قابلیت های این دستگاه است که در شرایط مختلف می تواند مفید باشد.

سایر خدمات این دسته