احسان کمپرسور

موتور کمپرسور ایل فری ۵۵۰ وات

موتور کمپرسور ایل فری ۵۵۰ وات

اگر به دنبال موتور مناسب سبک و ارزان قیمت برای مخزن کمپرسور باد خود هستید، بلوک اویل فری 550 وات یکی از بهترین گزینه هاست. این موتور برای مخزن هایی با حجم بین 10 تا 40 لیتر مناسب است و با توان 550 وات و حجم هوای تولیدی 70 لیتر در دقیقه، قادر به تأمین نیاز شما خواهد بود.

بزرگترین مزیت بلوک هواساز اویل فری این است که بدون صدا و بدون روغن بودن آن، بسیاری از مزایایی که در موتورهای دیگر وجود ندارد را دارد. 

توصیه می کنیم که جهت جلوگیری از خرید موتورهای کمپرسور با توان وات تقلبی، از مراکز فروش معتبر برای خرید بلوک اویل فری استفاده کنید. با خرید از مراکز معتبر، از کیفیت و ویژگی های موتور اطمینان پیدا کرده و در صورت بروز مشکلاتی، قطعات یدکی مورد نیاز را به راحتی تهیه کنید.

لازم به ذکر است، اگر مخزن کمپرسور باد شما بزرگتر از 50 لیتر است، از بلوک اویل فری 550 وات استفاده نکنید زیرا باعث داغ شدن بیش از حد و سوختن سریع موتور خواهد شد.

برای خرید بلوک اویل فری 550 وات و یا خرید کمپرسور باد و تعمیرات قطعات با شرکت احسان کمپرسور تماس بگیرید. در صورت بروز هرگونه مشکلات، قطعات دیده نشده در بازار نیستند و ما قادر به تعمیر و تعویض قطعات ضروری خواهیم بود.

 

سایر خدمات این دسته