احسان کمپرسور

کمپرسور تسمه ای فینی 350 لیتری

کمپرسور تسمه ای فینی 350 لیتری

کمپرسور تسمه ای فینی با ظرفیت 350 لیتر، یکی از بزرگترین کمپرسورهای تسمه ای است که بسته به نیاز و کاربرد، در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کمپرسور قابلیت جمع‌آوری حجم بالای هوا را دارد و با موتوری با قدرت بالا همراه است که به واسطه تسمه به کمپرسور وصل می‌شود.

این کمپرسور قدرتمند با توان چهار اسب بخار (3 کیلووات)، علاوه بر جمع‌آوری حجم بالای هوا، قادر است برای مصارفی مانند رنگ‌آمیزی، ایجاد بخار، فشار آب در تصفیه‌خانه‌ها و همچنین برای استفاده در کاربردهای صنعتی، نظیر ساخت مواد شیمیایی و اسیدها، استفاده شود.

کمپرسور باد تسمه ای فینی با حجم 350 لیتر، به دلیل حجم زیادی که جمع‌آوری می‌کند، قابلیت استفاده‌ی بیشتری نسبت به کمپرسورهای با حجم کمتر دارد. به علاوه، این کمپرسور باد با وجود ظرفیت بالایی که دارد، انرژی را به صورت صرفه‌جویی مصرف می‌کند و به همین دلیل، به نسبت قدرتش صدای کمتری دارد.

همچنین، برخی از کمپرسورهای تسمه ای خیلی ساده هستند و در صورت خرابی بسیاری از قطعاتش را نیز خیلی راحت می‌توان تعمیر کرد، اما برای کمپرسور تسمه ای فینی 350 لیتری، به دلیل قدرتمند بودن و همچنین تعداد بالای قطعاتی که دارد، تعمیرات آن ممکن است نیاز به تخصص و تجربه‌ی بیشتری داشته باشید.

سایر خدمات این دسته